Hakkımızda

 

 

 

 

  •    Alternatif EVA Kauçuk Sanayi Tiçaret Limited Şirketi, 2005 Yılında kurulmuş olup, EVA ve Kauçuk ürünlerin imlatını, Müşterilerinin siparişleri ve istekleri doğrultusunda üretimini yapmaktadır.

 

 

  •    Alternatif EVA Kauçuk Sanayi Tiçaret Limited Şirketi, KOCAELİ / GEBZE'de  bulunan fabrikasında 20 personeli ile birlite EVA ve Kauçuk ürünlerin üretimini , Günlük 5.000 KG kapasite ile gerçekleştirmektedir. 

 

 

  •    Alternatif EVA Kauçuk Sanayi Tiçaret Limited Şirketi , her yıl bünyesine kattığı yeni makinalar ile üretim kapasitesini ve kalitesini artırarak müşterilerimiz memnuniyetini hedeflemektedir.

 

  •    Alternatif EVA Kauçuk Sanayi Tiçaret Limited Şirketi, Çevreye ve geleceğini önem veren bir fabrikadır. Üretiminde %60 Geri dönüşüm hammade kullanmakta olup , çıkan ürünlerin bozuk ve hurda kısımlarınında % 40 nı bünyesinde geri dönüştürerek hammade olarak kullanmaktadır.

 

  •    Müşterilerinin memnuniyeti için çalışan , Alternatif EVA Kauçuk San Tiçaret Limited Şirketi, en uygun ve en kaliteli ürünleri sunmayı taahüt eder ve SAYGILARIMIZI sunarız...

 

 

 

                                                            Alternatif EVA Kauçuk Sanayi Tiçaret Limited Şirketi

                                                                                              YÖNETİMİ

 

 

Güncel kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi listemize ekleyin...